"Янтра" с втора победа в контролите

"Янтра" се наложи над "Литекс" във втората проверка по време на лятната подготовка.

Повече...

"Янтра" загуби с 0:3 от "Берое" в първата си проверка

"Янтра" отстъпи на елитния "Берое" с 0:3 в първата си контролна среща от зимната подготовка.

Повече...

Без куп титуляри „Янтра Габрово“ победи „Павликени“ в контрола

Победа с 3:1 като гост на „Павликени“ постигна мъжкият отбор на „Янтра Габрово“ в четвъртата си предсезонна контрола. Макар и без доста основни играчи, воденият от Петър Кръстев тим имаше сериозно превъзходство на стадион „Ганчо Панов“ и резонно спечели, като трите гола бяха най-малкото, с което се измъкнаха домакините.

Повече...

„Янтра Габрово” записа равенство в първата лятна контрола

Мъжкият отбор на „Янтра Габрово“ записа равенство в първата си предсезонна контрола. Габровският тим прие на стадион „Христо Ботев“ състава на „Павликени“, а срещата играна под проливния дъжд приключи при резултат 2:

Повече...

Повишава се ефектът от контрола, отчитат от „Контрол на храните“

Повишава се ефектът от контролната дейност на инспекторите от отдел „Контрол на храните“, отчетоха от Областната дирекция по безопасност на храните във вчерашния Ден на отворените врати.

Повече...

Хандбалните националки победиха Косово в контрола

Националният отбор на България по хандбал за състезателки до 23 години победи женския тим на Косово в контролна среща, която се игра в зала „Орловец“. Двубоят бе част от подготовката на „лъвиците“ за предстоящото участие в турни